Here Comes The Sun

Dneska je mi 27 a na svět vypouštím kolekci oblečení, i když jsem slovo kolekce nikdy nechtěla použít. Bonboniéra. Vydávám bonboniéru! Bonboniéru, kterou jsem si pojmenovala Here Comes The Sun.

Protože přesně taková je. 

Rozbušený srdce.

Protančený noci.

Písek v posteli a tváře plný pih.

Ruce upatlaný od ovoce. 

Vlasy od soli.. 

Děti od trávy.

Cítíte to z ní taky?

Je v ní všechno. Všechno, co miluju.

ŽIVOT. DIVOKOST. SVOBODA. LEHKOST. SLUNCE.

Volný střihy, ve kterých se budete cítit pohodlně, ale zároveň pří-jemně žensky. Len, který je na léto ideální, proužek, na kterým není vidět mačkání a hlavně kombinace bavlny a lnu, která má z obou to nejlepší. Je to úžasně příjemná pletenina, která nese antibakteriální vlastnosti lnu (to v překladu znemaná taky třeba to, že nesmrdí potem), ale nemačká se.

Pracovaly jsme na tom několik měsíců. S dětmi na klíně i za krkem. Do cesty se nám postavily všechny překážky, který mohly a já mám žaludek až v krku, protože každou tu věc bezmězně miluju a moc bych si přála, abyste se zamilovali stejně, jako já. S fotografkou mi padly i modelky, kterým jsem si na podzim snila, že pojedeme na jaře fotit k moři, (Holky moje, já pevně věřím, že to jednou – jednou brzo, vyjde.) takže jsem musela na poslední chvíli hodně improvizovat. Díky tomu jsem ale objevila nádhernou Vandu, kterou bereme do týmu všema deseti – děkuju! Navíc je to umělecká duše, která krásně kreslí i tetuje a její práci najdete na instagramu jako @jsem_svva. Úvodní fotku pro kolekci fotila zase moje milovaná Nicole Kadlec Kotrbová.

Here Comes The Sun přichází v předprodeji, který potrvá tři týdny a než naberou paprsky na síle (a lockdownu dáme vale), bude u vás doma! 

Chtěli jsme se tak vyhnout tomu, aby Astré People za pár dní nezelo prázdnotou, nebo nebylo naopak plný spousty šatů, který nikdo neunosí. Takhle budeme mít i pro další prodej lepší představu o tom, kolik z vás nosí jakou velikost a co se vám nejvíc líbí.

Několik desítek kusů máme našitých a připravených k odeslání, u švadlen doma stojí v pozoru role látek, který čekají na vaše pokyny, aby na všechny dalo právě to, po čem jeho duše nejvíc touží, v tý správný velikosti.

Díky předprodeji si tedy můžete být naprosto jistí, že stíháte ulovit kousky, který jsou jinak často hned pryč.

Tak jo.

Mám radost a strach zároveň.

Jako před první pusou.

Díky, že můžu.