HOLA! TÉMĚŘ U VŠECH FLANELEK JSME UPRAVILI STŘIH, ZKONTROLUJTE SI PROSÍM PŘED NÁKUPEM TABULKU VELIKOSTÍ. DĚKUJEME

ASTRÉ IS BACK!


A už není jen výsadou divokých žen! Vypadalo to, že jsme upadli do zimního spánku, ale my se jen snažili držet prsty na uzdě, abychom vám neprozradili, na čem celý dny i noci pracujeme – a stejnak jsme to nevydrželi a vypustili ven několik spoilerů.

Už před půl rokem se mi v hlavě vyrojily v hlavě myšlenky na divoký košile. Ne tištěný, ale poctivě vytkávaný, vzorovaný … přála jsem si, podílet se na vzhledu našich kousků daleko víc, než jen kreslením střihů a vybíráním materiálů, protože právě materiály a vzorování je to, co mě baví nejvíc. 
Když pár návrhů viděl Lukáš, pamatuju si na jeho nadšený ,,No tak to chci taky!“ a padlo jasný rozhodnutí začít šít i pro chlapy!

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_8644-1024x1024.jpg.


Nasedl se mnou na šílenej kolotoč a už se vezl. Zdálo se nemožný najít někoho, kdo nám vyrobí materiál, který potřebujeme, ale po půl roce! telefonátů na všechny možný, existující, neexistující, podezřelý, velmi divný, velmi milý, … místa, se nám to skutečně povedlo a byl to regulérní Vánoční zázrak.
Vzory jsem z hlavy začala překreslovat na papír a do počítače, u čehož mi vypadala spousta vlasů, neb u věcí, které vyžadují přesnost šílím, vztekám se, běsním a měním se v Demogorgona (Ano, ve svých 28 letech jsem propadla Stranger Things, přibližně o 5 let později, než zbytek populace.)

S mojí mistrovou Renatou jsme doladily střihy tak, aby skutečně dobře seděly a splnily všechny mé tužby. 

Velké a pevné kapsy! Strčíte do nich ruce, peníze, sluneční brýle, telefon i klíče, když je nouze o místo! 

Dámský střih je prodlouženější, aby vám maminka nikdy nemohla říct, že vám potáhne na ledviny a nastydnete. Není příliš oversize, abyste nevypadaly jako v pytli, ale zároveň se vám pod wildshirt v klidu vešla mikina nebo svetr.


Pánský střih sedí jako volnější sako, nikde neškrtí, netáhne. Chlapi v něm vypadají skvěle a … je prostě dobrej!Pak jen přišlo na řadu vyzkoušet xmilion švadlen, které nám řeknou, že je naše wildshirt na šití příliš složitá a projít velkým sítem k těm, které mají rády skutečný výzvy. 
No a když už jsme si takhle mazlili produkt, rozhodli jsme se vymazlit i web, se kterým si pohrál náš kamarád a PAN grafik Jakub Janeba – spoustu věcí jsme mu k jeho hněvu pozmenšovali, takže pokud máte grafický oko KUBA ZA TO NEMŮŽE!)
Pak už jsem jen v lednu fotili léto s mými Nicole a Terezkou.
První pokus padl na zamrzlou Rozkoš, neb mi sníh na krajích připomínal mořskou pěnu … ten den byla vichřice, ale všichni byli statečný!
Druhý focení bylo příjemnější. Zalezli jsme si do Africký vesničky v Zoo Dvůr Králové, kde to má skvělou atmosféru, ale příště PŘÍŠTĚ už vopravdu jedeme fotit v zimě do krajin provoněných oceánem a zalitým sluncem, neb už odmítám zimou trápit nevinný lidi.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_9792-1024x682.jpg.

PŮL ROKU OD PRVNÍ MYŠLENKY JSME TADY.

S mou kamarádkou jsem si v srpnu psaly do telefonu naše pracovní vize a plány, který si do února 2022 splníme. V tu dobu jsem ještě nevěděla, jaká cesta je skutečně ta moje, ale jednu věc jsem si zapsala a přála – být na Astré People skutečně pyšná. Je únor 2022 a my se snad nikdy s ničím nemazlili tak, jako teď. Neudělali jsme jediný kompromis a dali do toho všechno.


Astré odteď tvoří divoký kousky pro stejně divoký duše. Kousky, který vznikají od nitky v horách a do jejich DNA jsme vetkali silnou touhu po dobrodružství. 
Naše košile jsou tak teplý a pevný, že vás zahřejí na túře po horách i když vylezete vymrzlý z oceánu. 
Košile, bunda, mikina, … říkej si jí jak chceš! Prostě tvůj budoucí nejoblíbenější kousek, který nikdy neskončí na ramínku, protože ho budeš hrdě nosit na ramenou, kolem pasu nebo i v batohu po celý rok.

Jsou ze 100% bavlny o gramáži 320-340g a to je už slušná deka, jak mi řekl pán ve výrobě, když jsem hledala někoho, kdo mi takovou “deku” utká.
Budete je milovat na večerní projížďky na longboardu i u ohně na pláži a na všech vašich toulkách vás budou doprovázet dlouhý roky.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je IMG_9207-1024x682.jpg.

Nechceme tu mluvit o tom, jak udržitelný naše košile jsou, věříme totiž, že nejudržitelnější kousek je právě ten, který se nikdy nevyrobí.
Vyrábíme je ale s úctou k poctivýmu řemeslu v tkalcovně, kde pracují všeho všudy 3 lidi – rodina.
Skutečně neskutečně pomalu, protože tohle urychlit prostě nejde – proto je výroba tak limitovaná (pracujeme na růstu, ale dobrý věci potřebují čas:)).
Do posledního knoflíku jsou naše kousky vyrobené v České republice.
Naprosto bez kompromisů.
Tak, aby se nám o tom, co a jak děláme, zdály sladký sny a né noční můry.

Pevně věříme, že jakmile vám WILDSHIRT přijde domů, zamilujete se do nÍ stejně jako my.
A ukážete jim celý svět. 


Anie a Lukáš