HLEDÁME POSILY

Hledáme SKUPINU několika šikovných rukou, která si zamilovala naše košile natolik, že nad nima bude potit krev! S nadšením a láskou samozřejmě!

Hledáme střihače, krejčové, švadleny, které pracují v týmu lidí a chtěli by se podílet na šití našich košil.

Každá wildshirt prochází pomalým procesem stříhání i šití. Díky navazujícím vzorům není možný řezat látku pilou ani řezačkou po několika kusech najednou, ale každý jeden jediný kus se musí stříhat zvlášť. Jde to pomalu, stojí to nervy, člověk u toho potí krev (jo, chtěl by s náma pracovat každý😄) ale věříme, že dělání věcí pomalu a focus na kvalitu nad kvantitou je tou správnou cestou. Pro nás určitě.

Sítě jsme rozhodili po celých Východních Čechách, vyzkoušeli desítky krejčových, z nichž zůstaly skutečně jen ty nejsilnější – o naší mistrové královně Renatě I. nemluvě, ta svými přísnými nůžkami rozervala švy tolika vzorkům, že jimi můžeme vyzdobit zdi výstavních síní. Většina lidí to vzdala, ale věříme, že u nás běhá spousta šikovných lidí, kteří budou raději šít dvě, velmi dobře ohodnocené, košile denně, než 100 povlaků na polštář. Že tady narazíme na tým střihačů a krejčových, který se s tím dokážou pomazlit tak, jak si naše košile zaslouží.

Hele, pořád tě ten text neodradil?

Pak budeš náš člověk! Napiš nám o sobě, tvém týmu a práci na email anie@astre-people.cz

Těšíme se na tebe.

Vlastně bez tebe doslova nemůžeme žít!

Tým Astré People