HOLA! TÉMĚŘ U VŠECH FLANELEK JSME UPRAVILI STŘIH, ZKONTROLUJTE SI PROSÍM PŘED NÁKUPEM TABULKU VELIKOSTÍ. DĚKUJEME

HLEDÁME POSILY

Hledáme SKUPINU několika šikovných rukou, která si zamilovala naše košile natolik, že nad nima bude potit krev! S nadšením a láskou samozřejmě!

Hledáme střihače, krejčové, švadleny, které pracují v týmu lidí a chtěli by se podílet na šití našich košil.

Každá wildshirt prochází pomalým procesem stříhání i šití. Díky navazujícím vzorům není možný řezat látku pilou ani řezačkou po několika kusech najednou, ale každý jeden jediný kus se musí stříhat zvlášť. Jde to pomalu, stojí to nervy, člověk u toho potí krev (jo, chtěl by s náma pracovat každý😄) ale věříme, že dělání věcí pomalu a focus na kvalitu nad kvantitou je tou správnou cestou. Pro nás určitě.

Sítě jsme rozhodili po celých Východních Čechách, vyzkoušeli desítky krejčových, z nichž zůstaly skutečně jen ty nejsilnější – o naší mistrové královně Renatě I. nemluvě, ta svými přísnými nůžkami rozervala švy tolika vzorkům, že jimi můžeme vyzdobit zdi výstavních síní. Většina lidí to vzdala, ale věříme, že u nás běhá spousta šikovných lidí, kteří budou raději šít dvě, velmi dobře ohodnocené, košile denně, než 100 povlaků na polštář. Že tady narazíme na tým střihačů a krejčových, který se s tím dokážou pomazlit tak, jak si naše košile zaslouží.

Hele, pořád tě ten text neodradil?

Pak budeš náš člověk! Napiš nám o sobě, tvém týmu a práci na email anie@astre-people.cz

Těšíme se na tebe.

Vlastně bez tebe doslova nemůžeme žít!

Tým Astré People