HOLA! TÉMĚŘ U VŠECH FLANELEK JSME UPRAVILI STŘIH, ZKONTROLUJTE SI PROSÍM PŘED NÁKUPEM TABULKU VELIKOSTÍ. DĚKUJEME

JAK SE ZRODIL MR.WILDSHIRT

Říkejte mi Mr. Wildshirt

Usaďte se příjemně, nalijme si společně sklenku vína a pojďte si poslechnout můj příběh.

Dech mi, jako mnohému, vdechla jedna jediná myšlenka. Myšlenka, která se přenáší z hlavy do počítače. Do úhledných tvarů, kostiček a čárek, ze kterých přechází zrak. 

Jakmile je vzor hotový, přichází na řadu výběr barev ze skladu tkalcovny, nebo barevnice, ze které se nitě po objednání nechávají obarvit. 

Všechny barvy jsou samozřejmě atestované pro děti od narození, takže když do mě zabalíte vaše drahé novorozeně, nerozpustí se! 

A to je docela dobrý.

Jakmile jsou připraveny všechny nitě, naváží se na stav v malé rodinné tkalcovně. Zkouší se vzorky, převazuje se, tká se. 

Když se materiál na mou výsost utká a já začnu být, jak se patří divoký, odvezou mě o vesnici dál, kde čekám na úpravu.

Proběhne nějaká koupel, sauna, …

Řádně upraveného mě naloží do auta a začnou vozit jako kus hadru. 

V prostředí velkých šicích dílen by se mi nelíbilo, takže jsem v pohodlí domova u krejčových, které sakra ví, co dělají, neb po jejich zásahu jsem skutečně neodolatelný kousek.

Krejčové na mě čmárají, řežou mě, ale asi dobrý.

Zatímco takových mikin se na jeden tah nařeže třeba i dvacet, s mými divokými vzory je to jiná práce, takže každý jeden jediný kousek se musí stříhat a pasovat zvlášť, aby se neplýtvalo látkou a vzor navazoval tak, jak je nejen žádoucí, ale přímo nutný. Díky tomu ze mě nezbyde ani Ň(itka). Udělají mi dírky, přišijí knoflíky, který jsou stejně jako cedulky vyrobený v Český republice. No a pak se nažehlím. Párou. Jak to mám rád.

Do kapsy mi strčej vizitku, jakože kdyby se na mě někdo na ulici ptal, abyste mu ji mohli rovnou vrazit do ruky. Aby se hned vědělo, že ten vítr vane od Astré People. 

Krabici složí, zabalí do papíru a já chytám takový mdloby, že mě odvezou.

Jsem nervózní jak malej, protože ač jsem od nitky na límci jsem utkán v naší domovině, do vínku mi byla dána touha objevit celý svět. 

Pozorovat z pláže, jak si sjíždíte první vlnu v životě a netrpělivě čekat na to, až se do mě zabalíte celý od soli. Jak společně brázdíme městem na longboardu při západu slunce i v příjemným dešti. Nebo slyšet vaše první zahraný songy v garáži vašich kámošů!

Těším se na všechno. 

Na TEBE.

Až začneme žít náš společný život. 

Tak už mě nenechávej čekat!